Úvod -> Informace Covid 19 - v případě UZAVŘENÍ ŠKOLY

Informace Covid 19 - v případě UZAVŘENÍ ŠKOLY

Pokud dojde k uzavření některého z pracovišť MŠ Sedmikráska z důvodu nákazy Covid-19, mají zákonní zástupci nárok na ošetřovné po dobu uzavření pracoviště. Formulář na ošetřovné s názvem „Žádost o ošetřovné při péči o dítě za kalendářní měsíc, ve kterém bylo uzavřeno výchovné zařízení (škola) či jeho část“ si rodiče vyplňují sami. Škola nic nevystavuje ani nepotvrzuje. Zákonní zástupci budou o uzavření pracoviště informování telefonicky a do emailu jim budou zaslány pokyny od hygieny a termín znovuotevření školy.

Strava:
  • Všechny děti jsou automaticky během uzavření MŠ odhlášené

• Po opětovném otevření přihlašujte či odhlašujte dítě prostřednictvím www.strava.cz či telefonicky
    702 242 582. Emailem ani na jiném tel. kontaktu nebude možné dítě přihlásit ani odhlásit z důvodu nepřítomnosti pracovníků na pracovišti.

• Přihlášení či odhlášení dítěte po znovuotevření MŠ je pro nás důležité z důvodu normováni (příprava) stravy a zajištění potřebného množství pedagogů

Předškolní děti:
  • V období uzavření školy (Covid -19) rodiče nevypisují omluvenku do omluvných listů
  • Pokud bude zahájena distanční výuka – budou o tom zákonní zástupci předškolních dětí informování

Děkujeme kolektiv MŠ

Přejeme nám všem pevné zdraví a trpělivost

Mateřská škola Sedmikráska

ul. V.Špály 7
370 06 České Budějovice
mssedmikraskacb@gmail.com

Napiště nám...
Kde nás najdete ?

KONTAKTY:

Ředitelka mateřské školy
Bc. Miroslava Makovcová Stecherová

Vedoucí školních jídelen
Jana Zieglerová

Úřední den:
Pondělí 10:00 - 15:00 hod.

Provozní doba:
PO-PÁ 6:00-16:30