Železničářská 1930/12, 370 06, České Budějovice

Betlémské světlo v MŠ Železničářská

Betlémské světlo v MŠ Železničářská

08. 12. 2021

Již druhým rokem pro Vás máme betlémské světlo, které si z naší MŠ Železničářská můžete odnést do Vašich domovů.

Světlo bude možné od nás převzít dne 22.12. od 16:00 do 19:00 hod. 

Na světýlko si vezměte nejlépe lucerničku nebo sklenici se svíčkou. 

Těšíme se na Vás.

Nepřehlédněte

Aktuality

Zobrazit více

Jednotlivá pracoviště

Zobrazit více

Informace pro rodiče

Zobrazit více

Kde nás najdete?

Ředitelství, které je umístěno v Železničářské ulici č. 12 a je největším pracovištěm. Jsou zde umístěné 4 třídy. Dále zde najdete ředitelku MŠ, zástupkyni, účetní i vedoucí školních jídelen. Další odloučená pracoviště se nacházejí na adrese V. Špály 7 a Krokova 9. Obě tato pracoviště mají 2 třídy po 24 dětech a samostatné školní kuchyně. Všechna pracoviště mají homogenní třídy.

Mapa