Železničářská 1930/12, 370 06, České Budějovice

Léto v ostatních MŠ

Léto v ostatních MŠ

13. 07. 2022

Léto v MŠ U Pramene - děti z Železničářské  - třída Čápi
                                      děti ze Špálova a Krokova - třída Rybky


Léto v MŠ Kubatova - děti ze Sedmikrásky budou rozděleny do tříd Lišky a Ježečci

Léto v MŠ Nerudova -děti ze Sedmikrásky budou v 5. třídě

Nepřehlédněte

Aktuality

Zobrazit více

Jednotlivá pracoviště

Zobrazit více

Informace pro rodiče

Zobrazit více

Kde nás najdete?

Ředitelství, které je umístěno v Železničářské ulici č. 12 a je největším pracovištěm. Jsou zde umístěné 4 třídy. Dále zde najdete ředitelku MŠ, zástupkyni, účetní i vedoucí školních jídelen. Další odloučená pracoviště se nacházejí na adrese V. Špály 7 a Krokova 9. Obě tato pracoviště mají 2 třídy po 24 dětech a samostatné školní kuchyně. Všechna pracoviště mají homogenní třídy.

Mapa