Železničářská 1930/12, 370 06, České Budějovice

„My v tom Jihočechy nenecháme“ - PRODLOUŽENO !

„My v tom Jihočechy nenecháme“ - PRODLOUŽENO !

30. 10. 2022

Vyplněné kompletní dokumenty včetně potvrzení o příjmech můžete přinést na ředitelství MŠ (Železničářská 12) a to ještě v termínech 7.12. a 14.12. 2022 po dohodě až do 31.12.2022.  Žádosti se budou postupně kontrolovat a zapisovat do systému dotačního programu. Je potřeba, aby jste si dobře nastudovali veškeré materiály a přinesli již kompletní žádosti. https://myvtomjihocechynenechame.cz/podpora-aktivit-deti-mladeze

Nepřehlédněte

Aktuality

Zobrazit více

Jednotlivá pracoviště

Zobrazit více

Informace pro rodiče

Zobrazit více

Kde nás najdete?

Ředitelství, které je umístěno v Železničářské ulici č. 12 a je největším pracovištěm. Jsou zde umístěné 4 třídy. Dále zde najdete ředitelku MŠ, zástupkyni, účetní i vedoucí školních jídelen. Další odloučená pracoviště se nacházejí na adrese V. Špály 7 a Krokova 9. Obě tato pracoviště mají 2 třídy po 24 dětech a samostatné školní kuchyně. Všechna pracoviště mají homogenní třídy.

Mapa