Železničářská 1930/12, 370 06, České Budějovice

Moje nejoblíbenější kniha

Moje nejoblíbenější kniha

07. 03. 2022

Děti si do mateřské školy mohou v měsíci Březen, nosit své oblíbené knihy. Budeme si s nimi o nich povídat.

Už se moc těšíme s kterými literárními žánry se setkáme a co nového se dozvíme.

Těšíme se na vaší spolupráci

Nepřehlédněte

Aktuality

Zobrazit více

Jednotlivá pracoviště

Zobrazit více

Informace pro rodiče

Zobrazit více

Kde nás najdete?

Ředitelství, které je umístěno v Železničářské ulici č. 12 a je největším pracovištěm. Jsou zde umístěné 4 třídy. Dále zde najdete ředitelku MŠ, zástupkyni, účetní i vedoucí školních jídelen. Další odloučená pracoviště se nacházejí na adrese V. Špály 7 a Krokova 9. Obě tato pracoviště mají 2 třídy po 24 dětech a samostatné školní kuchyně. Všechna pracoviště mají homogenní třídy.

Mapa