Zápis do MŠ

Zobrazit navigaci

Zápis do MŠ 

Do mateřské školy jsou přijímány děti zpravidla od 3 do 7 let. Zákonný zástupce může podávat Žádost o přijetí při řádném zápisu. Zápis do MŠ na daný školní rok probíhá na jaře. Rodiče si mohou Žádost o přijetí do mateřské školy vyplnit on-line prostřednictvím internetu, na magistrátu města České Budějovice či v mateřské škole (v době k tomu stanovené). Internetová aplikace pro zápisy: https://zapismscb.c-budejovice.cz/. O přijetí dítěte rozhoduje ředitelka (dle zákona č.561/2004 Sb Školský zákon).  Případné alergie či omezení dítěte oznámí rodiče během zápisu do MŠ.  V případě zdravotního postižení dítěte bude rozhodnuto na základě aktuálních podmínek MŠ a lékařského vyjádření. Zápisy probíhají na ředitelství na pracovišti Železničářská 12, 370 06 České Budějovice.

Zde budou také průběžně umístěny všechny aktuální informace: termíny sběru přihlášek včetně průběhu zápisů a jejich výsledků

Nepřehlédněte

Aktuality

Zobrazit více

Jednotlivá pracoviště

Zobrazit více

Informace pro rodiče

Zobrazit více

Kde nás najdete?

Ředitelství, které je umístěno v Železničářské ulici č. 12 a je největším pracovištěm. Jsou zde umístěné 4 třídy. Dále zde najdete ředitelku MŠ, zástupkyni, účetní i vedoucí školních jídelen. Další odloučená pracoviště se nacházejí na adrese V. Špály 7 a Krokova 9. Obě tato pracoviště mají 2 třídy po 24 dětech a samostatné školní kuchyně. Všechna pracoviště mají homogenní třídy.

Mapa