Zobrazit navigaci

Náš tým

1. Třída Berušky

Krokova
Pozice: Učitelky
Třídnictví:Berušky

Blanka a Katka


Blanka

Paní učitelka Blanka má k dětem velmi hezký klidný přístup, je trpělivá a obětavá. S dětmi a dětem často zpívá, tvoří s nimi a hodně si s nimi povídá. Všestranně děti rozvíjí a hodně jim pomáhá adaptovat se na nové prostředí. Věnuje se estetickým výchovám a děti hodně motivuje v zájmu o přírodu a její ochranu. Má široké znalosti o rostlinách, zvířatech a jevech v přírodě a poutavou formou tyto znalosti předává dětem. Zařazuje prvky z pedagogiky F. Ketta. Stará se o kroniku Mateřské školy.

Katka

Paní učitelka Katka se zaměřuje na rozvoj sportovních aktivit, zlepšení pohybové koordinace u dětí. Podporuje rozvoj fantazie, kladné city a estetické cítění. Je k dětem přátelská, veselá, je empatická a děti si s ní užijí spoustu přirozenosti a legrace. Umí v dětech vidět talent a dále jim ho pomoct rozvíjet. K úspěšné práci využívá i dobrou spolupráci s rodiči. I na dále se věnuje studiu předškolní pedagogiky a psychologii dětí.2. Třída Kočky

Krokova
Pozice: Učitelky
Třídnictví:Kočky

Lída a Lucka


Lída

Paní učitelka Lída se věnuje rozvoji estetického cítění u dětí, výtvarným a pracovním činnostem. Díky nádherným výtvorům se poté můžeme pyšnit bohatou výzdobou v areálu naší mateřské školy, ale také i během soutěží či veřejných výstav na českobudějovické radnici. Vede děti k tomu, že poznání a tvoření je zábava. Dbá na celkovou připravenost dětí pro vstup do ZŠ.

Lucie 

Jsem učitelkou ve třídě Koček. S dětmi se ráda věnuji zpěvu a rytmizaci.  Snažím s dětmi pracovat tak, aby každé dítě vědělo, že jsem ve třídě pro něj a může se na mě s čímkoliv obrátit. U dětí se snažím více o  individuální přístup.
Díky kurzu logopedického asistenta se snažím s dětmi hravou formou procvičovat správné vyslovování hlásek.
Důležité je pro mě i to, naučit mezi sebou děti lépe komunikovat, a více respektovat jeden druhého.


 

Školní kuchyně

Krokova
Pozice: Školní kuchyně

Barbora F.

Pozice: Vedoucí kuchyně

Pro vaše děti sestavuje jídelníčky. Odhlašování obědů vašich dětí.

Jaruška

Pozice: Kuchařka

Kulinářské svačinky a obědy Vašim dětem připravuje paní kuchařka Jaruška, vždy se snaží, aby její dobroty dětem vykouzlily na tváři úsměv.


Úklid a údržba

Krokova

Alenka 

Pozice: Úklid

Čistotu a pořádek v prostorách naší školky má na starost paní Alenka.


Karel

Pozice: Údržba 

O drobné opravy a herní prvky pečuje v naší školce Karel.

Nepřehlédněte

Aktuality

Zobrazit více

Jednotlivá pracoviště

Zobrazit více

Informace pro rodiče

Zobrazit více

Kde nás najdete?

Ředitelství, které je umístěno v Železničářské ulici č. 12 a je největším pracovištěm. Jsou zde umístěné 4 třídy. Dále zde najdete ředitelku MŠ, zástupkyni, účetní i vedoucí školních jídelen. Další odloučená pracoviště se nacházejí na adrese V. Špály 7 a Krokova 9. Obě tato pracoviště mají 2 třídy po 24 dětech a samostatné školní kuchyně. Všechna pracoviště mají homogenní třídy.

Mapa