O nás

Zobrazit navigaci

O nás - virtuální prohlídky pracovišť

Mateřská škola Sedmikráska se nachází v Suchém Vrbném. Jedná se o místní část města České Budějovice. Tato oblast je specifická, zastavěná převážně zástavbou rodinných domů.  Žije zde mnoho rodin, jejichž děti navštěvují některou z našich školek již jako třetí generace. Naše mateřská škola je také specifická tím, že se skládá ze tří odloučených pracovišť. Pracoviště Železničářská 12 je největší z našich školek. Jsou zde umístěné 4 třídy, současně zde sídlí vedení MŠ. Další odloučená pracoviště se nacházejí na adrese V. Špály 7 a Krokova 9.  Obě tato pracoviště mají 2 třídy a samostatné školní kuchyně. Všechna pracoviště mají homogenní třídy. Naše vize je:Šťastné, spokojené a zvídavé dítě, které se těší do školky“. Nikdy nemůžeme nahradit rodinu dítěte, ale můžeme a vytváříme prostředí vlídnosti, důvěry a akceptace dítěte v jeho celistvosti. Rodina je pro nás partnerem a v rámci oboustranného partnerství můžeme společně pomoci dítěti rozvíjet jeho potenciál v úctě a důvěře. Vítáme všechny, kteří s námi chtějí jít společnou každodenní cestou životem, plnou legrace, her, zábavy, objevování a dobrodružství.
V naší mateřské škole máme pro děti také nabídku kroužků, jako je angličtina, flétna, grafomotorika, sportovní kroužek a další.

Našim zřizovatelem je:  Statutární město České Budějovice

Přijďte se k nám podívat - těšíme se na vás!!!!!

Virtuální prohlídky: 

Železničářská: http://www.virtualni-skoly.cz/prohlidky/1236/vtour/tour.html

V. Špály: http://www.virtualni-skoly.cz/prohlidky/1235/vtour/tour.html

Krokova: http://www.virtualni-skoly.cz/prohlidky/1234/vtour/tour.html


Projekty, do kterých se naše MŠ zapojuje:Nepřehlédněte

Aktuality

Zobrazit více

Jednotlivá pracoviště

Zobrazit více

Informace pro rodiče

Zobrazit více

Kde nás najdete?

Ředitelství, které je umístěno v Železničářské ulici č. 12 a je největším pracovištěm. Jsou zde umístěné 4 třídy. Dále zde najdete ředitelku MŠ, zástupkyni, účetní i vedoucí školních jídelen. Další odloučená pracoviště se nacházejí na adrese V. Špály 7 a Krokova 9. Obě tato pracoviště mají 2 třídy po 24 dětech a samostatné školní kuchyně. Všechna pracoviště mají homogenní třídy.

Mapa