Zobrazit navigaci

Náš tým

Barbora

Pozice: Učitelka v 1. oddělení
  • Tímto rokem jsem zahájila svůj druhý rok jako učitelka. Za tento rok jsem zjistila, že jsem trpělivá a vytrvalá.K dětem přistupuji s láskou a citem. Jsem spravedlivá a upřímná. Je pro mě důležité, aby mi děti důvěřovali ve všem co společně děláme. Děti ráda inspiruji a nechávám jim prostor na rozvoj sebe samotných.

Jana

Pozice: Učitelka v 1. oddělení
  • učitelka v 1. oddělení
  • na mateřské škole působí již 20 let a stará se o nejmladší děti. I když je již ve věku babiček dětí, o které se stará, je duší a myslí stále hravá a mladá.
  • snaží se dětem kromě vědomostí a dovedností vštěpovat zásady správného způsobu života, plného porozumění lásky a citu k sobě i ostatním a aby si uměly vážit života a chránit naši krásnou planetu Zemi.
  • ráda si s dětmi uvolní a protáhne tělo při malých jógových cvicích a rozhýbá dětský jazýček v logopedických chvilkách.
  • veškeré činnosti, akce a zábavy zapíše do školní kroniky.

Jitka

Pozice: Školnice
  • paní školnice
  • stará se nejen o estetičnost prostředí, poradí si i s náročnějšími technickými „záludnostmi“ a jen tak něčeho se nezalekne.
  • díky její fotodokumentaci máme možnost si připomenout leckdy úsměvné momentky z každodenního chodu školky.

Martina

Pozice: Učitelka 2. oddělení
  • učitelka 2. oddělení

• je součástí týmu od ledna 2020. Po zkušenostech s alternativním školstvím, nešťastných pokusech v jiných státních MŠ, působení v jazykových školách, je ráda, že objevila školku rodinného typu, kde se dětem dostává citlivého, pevného, empatického a laskavého vedení.

• zajímá se o spoustu věcí a své poznatky se snaží vhodnou formou předávat dál. K dětem přistupuje respektujícím způsobem a mnohému se od nich učí.

• specializuje se na seznamování dětí s cizím jazykem. Během její hravé angličtiny, která probíhá přirozeným učením se bez učení, děti objevují okolní svět, aniž by si kolikrát uvědomovaly, že celá lekce probíhá v angličtině.

• (nejen) prostřednictvím osobnostně dramatické výchovy, kterou hojně a ráda při práci s dětmi využívá, podporuje jedinečnost každého dítěte.

Petra

Pozice: Kuchařka
  • paní kuchařka

• připravuje svačiny a obědy

• snaží se, aby všichni strávníci byli spokojeni a všem chutnalo

• ráda peče domácí pečivo

Věra

Pozice: Vedoucí učitelka
  • je vedoucí učitelkou odloučeného pracoviště MŠ V. Špály, účastní se rad vedení a předává informace všem zaměstnancům
  • podporuje týmovou práci všech zaměstnanců a respektuje jejich názory
  • snaží se vytvářet v MŠ ovzduší vzájemné důvěry a tolerance a jít tak příkladem dětem
  • ráda se učí novým věcem i v oblast ICT, účastní se vzdělávacích seminářů
  • dbá na připravenost dětí pro vstup do ZŠ
  • věnuje se dětem s odlišným mateřským jazykem
  • věnuje se dětem s odkladem školní docházky
  • věnuje se dětem se speciálními vzdělávacími potřebami
  • při úterních doplňkových programech doplňuje předškolní vzdělávání GRAFOMOTORIKOU S PÍSNIČKOU, kdy využívá hry na hudební nástroj – kytary
  • zařazuje tzv. krátké metodické TABLETOVÉ CHVILKY – velmi citlivé seznámení dětí s počítačovou technologií
  • ekologické vycházky do okolní přírody

Jednotlivá pracoviště

Kde nás najdete?

Ředitelství, které je umístěno v Železničářské ulici č. 12 a je největším pracovištěm. Jsou zde umístěné 4 třídy. Dále zde najdete ředitelku MŠ, zástupkyni, účetní i vedoucí školních jídelen. Další odloučená pracoviště se nacházejí na adrese V. Špály 7 a Krokova 9. Obě tato pracoviště mají 2 třídy po 24 dětech a samostatné školní kuchyně. Všechna pracoviště mají homogenní třídy.