Náš tým

Pozice: Učitelky

Věra a Martina

Věra

• snaží se vytvářet v MŠ ovzduší vzájemné důvěry a tolerance a jít tak příkladem dětem
  • ráda se učí novým věcem i v oblast ICT, účastní se vzdělávacích seminářů
  • věnuje se dětem s odlišným mateřským jazykem
  • věnuje se dětem s odkladem školní docházky
  • věnuje se dětem se speciálními vzdělávacími potřebami
  • při úterních doplňkových programech doplňuje předškolní vzdělávání GRAFOMOTORIKOU S PÍSNIČKOU, kdy využívá hry na hudební nástroj – kytary

Martina

• je součástí týmu od ledna 2020. Po zkušenostech s alternativním školstvím, nešťastných pokusech v jiných státních MŠ, působení v jazykových školách, je ráda, že objevila školku rodinného typu, kde se dětem dostává citlivého, pevného, empatického a laskavého vedení.

• zajímá se o spoustu věcí a své poznatky se snaží vhodnou formou předávat dál. K dětem přistupuje respektujícím způsobem a mnohému se od nich učí.

• specializuje se na seznamování dětí s cizím jazykem. Během její hravé angličtiny, která probíhá přirozeným učením se bez učení, děti objevují okolní svět, aniž by si kolikrát uvědomovaly, že celá lekce probíhá v angličtině.

• (nejen) prostřednictvím osobnostně dramatické výchovy, kterou hojně a ráda při práci s dětmi využívá, podporuje jedinečnost každého dítěte

2. Třída Delfínci

Pozice: Učitelky

Eva a Lucie

Eva

Jsem vedoucí učitelkou pracoviště V. Špály 7 a současně učitelkou ve třídě Delfínci. S dětmi nejraději maluji a tvořím, také mě velmi baví dělat s dětmi různé pokusy. Je pro mne důležité, aby každé dítě vědělo, že jsem ve školce pro něj a může za mnou kdykoli přijít a svěřit se mi nebo se obejmout.

Lucie

Jsem učitelkou ve třídě Delfínci. S dětmi se ráda věnuji zpěvu a rytmizaci.  Snažím s dětmi pracovat tak, aby každé dítě vědělo, že jsem ve třídě pro něj a může se na mě s čímkoliv obrátit. U dětí se snažím více o  individuální přístup. Díky kurzu logopedického asistenta se snažím s dětmi hravou formou procvičovat jejich mluvidla. Důležité je pro mě i to, naučit mezi sebou děti lépe komunikovat, a více respektovat jeden druhého.

Kuchyně

Maruška

Pozice: Kuchařka

Kulinářské svačinky a obědy Vašim dětem připravuje paní kuchařka Maruška, vždy se snaží, aby její dobroty dětem vykouzlily na tváři úsměv.

Úklid a údržba

Jitka

Pozice: Úklid

Čistotu a pořádek v prostorách naší školky má na starost paní Jitka.

Karel a Dan

Pozice: Údržba

O drobné opravy a herní prvky pečují v naší školce pánové Karel a Dan.