Železničářská 1930/12, 370 06, České Budějovice

Změna časů odhlašování stravy

Změna časů odhlašování stravy

05. 02. 2023

Proběhla změna časů, do kdy můžete odhlásit stravu Vašim dětem. 

Obědy se nyní odhlašují v pondělí do 8:00 hodin, úterý - čtvrtek do 13:30 hodin na následující den.

Nepřehlédněte

Aktuality

Zobrazit více

Jednotlivá pracoviště

Zobrazit více

Informace pro rodiče

Zobrazit více

Kde nás najdete?

Ředitelství, které je umístěno v Železničářské ulici č. 12 a je největším pracovištěm. Jsou zde umístěné 4 třídy. Dále zde najdete ředitelku MŠ, zástupkyni, účetní i vedoucí školních jídelen. Další odloučená pracoviště se nacházejí na adrese V. Špály 7 a Krokova 9. Obě tato pracoviště mají 2 třídy po 24 dětech a samostatné školní kuchyně. Všechna pracoviště mají homogenní třídy.

Mapa