Železničářská 1930/12, 370 06, České Budějovice

Změna časů pro odhlašování stravy

Změna časů pro odhlašování stravy

05. 02. 2023

Proběhla změna časů, do kdy můžete odhlásit stravu Vašim dětem. 

Obědy se nyní odhlašují v pondělí do 8:00 hodin, úterý - čtvrtek do 13:30 hodin na následující den.

Nepřehlédněte

Aktuality

Zobrazit více

Jednotlivá pracoviště

Zobrazit více

Informace pro rodiče

Zobrazit více

Kde nás najdete?

Ředitelství, které je umístěno v Železničářské ulici č. 12 a je největším pracovištěm. Jsou zde umístěné 4 třídy. Dále zde najdete ředitelku MŠ, zástupkyni, účetní i vedoucí školních jídelen. Další odloučená pracoviště se nacházejí na adrese V. Špály 7 a Krokova 9. Obě tato pracoviště mají 2 třídy po 24 dětech a samostatné školní kuchyně. Všechna pracoviště mají homogenní třídy.

Mapa