Železničářská 1930/12, 370 06, České Budějovice

Sběr kaštanů a žaludů

Sběr kaštanů a žaludů

17. 09. 2023

Sběr kaštanů a žaludů


Jako každý rok budeme sbírat kaštany a žaludy pro lesní zvířátka. Nasbírané plody můžete přinést do mateřské školy v papírových taškách nebo v pytlích, předem zvážené.

Výtěžek ze sběru bude využit na nákup kreativního materiálu pro děti.

Děkujeme za spolupráci 

Tým Krokova 

Nepřehlédněte

Aktuality

Zobrazit více

Jednotlivá pracoviště

Zobrazit více

Informace pro rodiče

Zobrazit více

Kde nás najdete?

Ředitelství, které je umístěno v Železničářské ulici č. 12 a je největším pracovištěm. Jsou zde umístěné 4 třídy. Dále zde najdete ředitelku MŠ, zástupkyni, účetní i vedoucí školních jídelen. Další odloučená pracoviště se nacházejí na adrese V. Špály 7 a Krokova 9. Obě tato pracoviště mají 2 třídy po 24 dětech a samostatné školní kuchyně. Všechna pracoviště mají homogenní třídy.

Mapa