Železničářská 1930/12, 370 06, České Budějovice

Vítězný stromeček

Vítězný stromeček

21. 12. 2023

https://www.c-budejovice.cz/nejkrasnejsi-stromecek-byl-od-deti-ze-sedmikrasky

Děkujeme všem, kteří svým hlasem podpořili naše předškoláky a pomohli k výhře v této předvánoční soutěži.

Nepřehlédněte

Aktuality

Zobrazit více

Jednotlivá pracoviště

Zobrazit více

Informace pro rodiče

Zobrazit více

Kde nás najdete?

Ředitelství, které je umístěno v Železničářské ulici č. 12 a je největším pracovištěm. Jsou zde umístěné 4 třídy. Dále zde najdete ředitelku MŠ, zástupkyni, účetní i vedoucí školních jídelen. Další odloučená pracoviště se nacházejí na adrese V. Špály 7 a Krokova 9. Obě tato pracoviště mají 2 třídy po 24 dětech a samostatné školní kuchyně. Všechna pracoviště mají homogenní třídy.

Mapa