Železničářská 1930/12, 370 06, České Budějovice

Doporučení KHS dbát zvýšené pozornosti při kašli dítěte

Doporučení KHS dbát zvýšené pozornosti při kašli dítěte

20. 02. 2024

Černý kašel

Doporučení KHS JK dbát zvýšené pozornosti

při kašli dítěte

 

Na základě aktuální Epidemiologické situace – byl zaznamenán zvýšený výskyt Černého kašle v Jižních Čechách ve všech věkových kategoriích, je doporučeno věnovat zvýšenou pozornost příznakům kašle rámci prevence šíření nákazy Černého kašle.


Nepřehlédněte

Aktuality

Zobrazit více

Jednotlivá pracoviště

Zobrazit více

Informace pro rodiče

Zobrazit více

Kde nás najdete?

Ředitelství, které je umístěno v Železničářské ulici č. 12 a je největším pracovištěm. Jsou zde umístěné 4 třídy. Dále zde najdete ředitelku MŠ, zástupkyni, účetní i vedoucí školních jídelen. Další odloučená pracoviště se nacházejí na adrese V. Špály 7 a Krokova 9. Obě tato pracoviště mají 2 třídy po 24 dětech a samostatné školní kuchyně. Všechna pracoviště mají homogenní třídy.

Mapa