Železničářská 1930/12, 370 06, České Budějovice

Kurz PLAVÁNÍ

15. 03. 2022

Od 19.4. 2022 bude probíhat pro předškolní děti kurz plavání.

1. lekce je 19.4. - vždy v úterý

Děti čeká 6 lekcí. Cena je 70,- Kč za lekci + autobus, který ale v tuhle chvíli nelze odhadnout vzhledem ke stále rostoucím cenám pohonných hmot. Odhadujeme celkovou cenu za kurz na 900,- Kč.

S sebou budou děti mít plavky, ručník, 2 igelit tašky (jednu na boty, druhou na mokré věci). Děvčata s dlouhými vlasy budou mít gumičky a koupací čepice - vše podepsané!

Jednotlivá pracoviště

Kde nás najdete?

Ředitelství, které je umístěno v Železničářské ulici č. 12 a je největším pracovištěm. Jsou zde umístěné 4 třídy. Dále zde najdete ředitelku MŠ, zástupkyni, účetní i vedoucí školních jídelen. Další odloučená pracoviště se nacházejí na adrese V. Špály 7 a Krokova 9. Obě tato pracoviště mají 2 třídy po 24 dětech a samostatné školní kuchyně. Všechna pracoviště mají homogenní třídy.