Železničářská 1930/12, 370 06, České Budějovice

Nová branka - knihovna

Nová branka - knihovna

16. 03. 2022

Od dubna bude naistalován plot za knihovnou. Pravidla zamykání budou stejná jako u ostatních branek. Uzamčená od 8:15 - do11:30 a od 12:15 - do14:15. hod. 

Důvodem je bezpečný pohyb po zahradách MŠ přes den, ale i v době kdy je MŠ uzavřená. 

Nepřehlédněte

Aktuality

Zobrazit více

Jednotlivá pracoviště

Zobrazit více

Informace pro rodiče

Zobrazit více

Kde nás najdete?

Ředitelství, které je umístěno v Železničářské ulici č. 12 a je největším pracovištěm. Jsou zde umístěné 4 třídy. Dále zde najdete ředitelku MŠ, zástupkyni, účetní i vedoucí školních jídelen. Další odloučená pracoviště se nacházejí na adrese V. Špály 7 a Krokova 9. Obě tato pracoviště mají 2 třídy po 24 dětech a samostatné školní kuchyně. Všechna pracoviště mají homogenní třídy.

Mapa